Ať jsi holka nebo kluk dívejte se namůj blog.

Ostatní vtipy

obsazení čarodějek

20. prosince 2007 v 8:35
Nejstarší sestra, umírá na konci třetí série, když zemřela nedovedla jsem si díly bez ní představit, ale teď s odstupem času bych řekla, že ty další díly byly lepší....!Prue má schopnost pohybovat předměty(buď očima později ale i rukou)! Na konci první série umírá její životní láska, policista Andy:-(!
Po smrti Prue je to nejstarší sestra:-)! Její osudová láska je světlonoš a pozdější starší Leo. S ním má dva syny staršího Wyatta a mladšího Chrise! Piper umí "zmrazit" a nechat vybuchnout (cokoliv) pouhým pohybem ruky:-)!
Kdysi nejmladší nyní střední sestra její láskou byl Cole, ale jelikož byl démon neměla jejich láska mnoho nadějí:-(! V průběhu sérií to byla právě Phoebe kdo nejvíc experïmentoval s vlasy...jednou krátké pak zase nabarvené a pak úplně ostříhané...:-)! její schopností je předvídat budoucnost(ale občas i minulost) a později i telekineze,empatie a levitace.)
Nejmadší sestra, která ze začátku trpěla komplexem "dokonalé" Prue (měla pocit, že jí nikdy nedokáže nahradit)! Paige pro změnu zase experimentovala s barvou vlasů vyzkoušela snad všechny barvy. Její schopnosti jsou trošku dané tím, že je napůl světlonoška takže se umí přenášet okáže i léčit poprvé v 8 sérii a umí pohybovat předměty i je odrážet.
Jejich světlonoš, Pipeřina láska, manžel a ještě později otec jejich dvou dětí:-)! tak tohle vše je Leo... svůj život předtím žil za války a za to jak moc byl "dobrý" získal dar....být světlonošem:-)! Spoustukrát zachránil sestrám život a mnohokrát jim poradil či jinak pomohl! Když se stal starším tak se na čas odloučil od Piper, ale jejich láska je natolik silná, že i tohle překonala!
Ze začátku se zdál jako padouch, ale jak se pak přiznal...je to syn Piper a Lea, který přišel z budoucnosti, aby jí zachránil (a aby zabránil, jeho straší bratra Wyatta aby nepřešel ke zlu),

Jde po poušti

18. prosince 2007 v 11:18
Jde chlapík po poušti, absolutní horko, už ani nevidí. Ale najednou STUDNA! Posbírá všechny síly, rozběhne se směrem ke studni a křičí: "VOOOODAAAAA, VOOOODAAA!" A ze studny se ozve hlas: "Kdeee?"

Žebrák

18. prosince 2007 v 10:59
Sedí chlap na zahradě a cpe do sebe jitrnice, jelita, tlačenku... Za plotem stojí žebrák a slintá. Chlápek se na něj podívá a říká: "Chceš kousnout?" "Ano! Ano!" "Azore, trhej!"

nevidomý

18. prosince 2007 v 10:57
Přijde nevidomý do obchodu, na vodítku slepeckého psa. Postaví se doprostřed místnosti, popadne psa za ocas a roztočí ho nad hlavou. Prodavač se ho ptá: "Co to děláte?" "Jenom se tak trochu rozhlížím," odpoví slepec.

V letadle

18. prosince 2007 v 10:53
V letadle se baví o těžké finanční situaci nás dole. Sobotka říká: "Otevřu okno a vyhodím 10 tisícovek, ať aspoň 10 lidí má radost!" Špidla na to: "Já vyhodím 20 pětistovek, ať má radost 20 lidí!" Pilot se na ně otočí a povídá: "Já otevřu dveře a vyhodim vas oba, ať mají radost všichni!"

Do 2.levelu

18. prosince 2007 v 10:50
Zemře programátor a dostane se do pekla. Po týdnu zavolá Lucifer Bohu: "Co jste mi sem poslali za blázna? Zničil mi všechny kotle, uškrtil všechny čerty a již tři dny bezhlavě běhá po všech chodbách pekla a řve: Kde je přechod do druhého levelu?"

Na nádraží

18. prosince 2007 v 10:37
Na nádraží: "Slečno, dejte mi jednu jízdenku." "A kam?" "No, do ruky přece!!!"

Známá

18. prosince 2007 v 10:31
Slyšela jsem, že Váš syn studuje na univerzitě. Co z něho bude, až skončí?" ptá se známá paní Novákové. "Obávám se, že důchodce."

bezdomovci

18. prosince 2007 v 10:30
Víte, proč si bezdomovci kupují mobilní telefony? Protože nejsou doma k zastižení.

Pár Facek

18. prosince 2007 v 10:21
"Za takové vysvědčení se dává pár facek!" rozčiluje se otec. "Maš pravdu, tati, pojď, pan učitel bydlí hned za rohem."

Prasátko

18. prosince 2007 v 10:14
"Prasátko, proč tak bulíš? Co se ti stalo?" Prasátko odpoví: "Protože moje maminka je svině."

Brambory

18. prosince 2007 v 10:12
"Dnes mi šla stará koupit brambory a přejelo ji auto!" "A co teď budeš dělat?" "No, asi budu vařit rejži..."

Co pijete

18. prosince 2007 v 10:11
Psychiatr se ptá alkoholika: Co pijete? Ale pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalejte klidně, co máte.

Dežo dostane práci

18. prosince 2007 v 10:09
Dežo dostane práci u stavební firmy. Šéf mu povídá: "Natři okna!" Po pěti hodinách přijde Dežo za šéfem a ptá se : "Šéfe, aj rámy?"

Nepije to ..........

18. prosince 2007 v 10:08
Co je to: Nejí to, nepije to a přece to roste? Ceny.
 
 

Reklama