Ať jsi holka nebo kluk dívejte se namůj blog.

odkazy na nej hry

Bitefight

4. července 2008 v 13:47
Klikněte kdo hraje bitefight na 14 serveru

Hot Dog Bush (obchodní strategie)

10. března 2008 v 19:30
Hot Dog Bush

Hot Dog Bush

Zábavné a oddychové, 12.02. 2008 07:01
V této hře je tvým úkolem rychlo obsluhovat zákazníky a zarobiť určenej počet peněz. Každej zákazník má jiné požadavky, dávej pozor, co komu daš. Hlavně nenechej zákazníky dlouho čekat a dávej pozor, aby ti neodjeli bez placení.

Ovládání:

Myší.
Tuto hru si již zahrálo 80217 lidí.
//

Extreme Snouboard(sportovní)

10. března 2008 v 7:21

Extreme Snowboarding

Športové, 05.03. 2008 07:01
Vyskúšej si jízdu na snowboardě a předveď co nejlepší skok. Samozrejmě je důležité aj správne dopadnout. Jak získaš dostatečný počet bodů od porotců, půjdeš do dalšího levelu.

Ovládání:

Pohybuješ se myší, kombinací šipky a mezerníka robíš ve vzduchu kousky. Triky predvádzíš i klávesama 1, 2, 3, 4, 5.
Tuto hru si již zahrálo 19252 lidí.
//<![CDATA[ //]]>

Divoké kmeny(budovatelská strategie)

10. března 2008 v 7:17
Tady je odkaz Tady
Je to něco podobného jako travian.

Divoké Kmeny

Hra Divoké Kmeny je bezplatná onlinová hra na bázi prohlížeče(Browser). Není potřeba instalace žádného programu. Takže můžeš tuto hru hrát na jakémkoliv počítači s připojením na internet. Kmeny se hrají v době raného středověku. Každý hráč je vůdce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci. S tvou pomocí bude z počátku malá vesnička větší a větší, počet obyvatelstva se bude zvětšovat, produkce se bude stupňovat a obchodům se bude čím dál více dařit. Ale nejen vlastní vesnice roste, v tvém okolí jsou další vesnice jiných hráčů, kteří usilují také o moc. Budou rekrutovat vojsko, opevňovat vesnice a divocí sekerníci budou řádit, rabovat a plenit. Postupem času poznáš jiné hráče, s kterými se můžete spojit a založit Kmen, nebo se k nějakému přidat. Tvá vesnice bude pomalu nabývat na síle, zlepší se výcvik jednotek a tvá s počátku malá vesnička, bude brzy dobývat jiné Kmeny....

Budova

Na začátku je důležité, aby si nejdříve vybudoval vesnici. K dispozici je patnáct budov které můžeš postavit, avšak ze začátku je jich pouze sedm. Ty zbývající jsou k dispozici, až když jsou základní budovy postavené.
Výstavba budovy je náročná na suroviny, které jsou automaticky produkovány dřevorubci, železným dolem a hliněným dolem i za stavu, když jsi offline. Mimo surovin, potřebuješ pro novou budovu také dostatek obyvatel. Ty dosáhneš tím, že zvýšíš stupeň stavby u selského dvora. Zvýšení stupně stavby trvá ze začátku ca. 20minut, za každý stupeň. Později se však doba stavby protáhne.

Kontakt s jinými hráči

Také ve tvém okolí budou potupně vznikat nové vesnice, jiných on-line hráčů. Základní myšlenkou Kmenů je komunikace a spojení hráčů. Někteří se budou pokoušet ně vydrancovat, avšak jiní s tebou budou obchodovat a najdeš u nich podporu. Je velice důležité, abys hned ze začátku poznal co nejvíce lidí, s kterými pak založíš Kmen. Budou ti pomáhat v obraně, obchodovat s tebou a dozvíš se od nich pár tipů a triků.

Obchod

Tržiště nabízí možnost, obchodovat s jinými hráči, se kterými si třeba ještě nekomunikoval. Můžeš zde přijímat nabídky od neznámých, nebo sám nabízet obchody jiným. Doplníš chybějící suroviny tím, že je vyměníš za vlastní postradatelné zboží, s jinými hráči. A zrovna na počátku hry ti toto ušetří spoustu

Boj

Ve hře "Divoké Kmeny" hrají Boje a války, důležitou roli. Existuje devět různých jednotek, s odlišnou sílou. Jednotky se rekrutují v kasárnách, stájích i v dílnách a k tomu jsou potřeba různé suroviny a čas. Boje se odehrávají vždy ve vesnicích. Jednotky útočníka a jednotky obránce srovnají svoje síly. Důvody k napadení jsou plenění surovin, špionáže, zlost, a na konec převzetí cizích vesnic.

travian (budovatelská strategie)

18. února 2008 v 14:16
tohle je přehled vesnice:
A tohle centrum vesnice tak by to mělo vypadat na konec.
Tohle je mapa na které vidíš své nejbliší nepřátelé
a další fotky:
Je to super hra.
 
 

Reklama