Ať jsi holka nebo kluk dívejte se namůj blog.

Kriminálka Miami

Fotky týmu

21. ledna 2008 v 16:23

Kriminálka Miami

21. ledna 2008 v 16:19
Kriminálka Miami
Tým Miami nastupuje po týmu Las Vegas,který poslední případ první série řešili právě ve slunné Miami. Všechny řešené případy se odehrávejí v tomto,na první pohled neposkvrněném městě.Mohlo by se zdát,že místní kriminalisté slovo ZLOČIN ani neznají,ale opak je pravdou,protože miamské diskotéky,opuštěné hřbitovy a hotely ke zločinu přímo svádějí.
Celý tým se skládá z pěti expertů.Hlavou týmu je Horatio Caine(Horácio Kejn)-expert na výbušniny,který svým chladným šarmem a skvělým úsudkem dokáže žločince velmi dobře odhadnout.Další z týmu jsou,expertka na zbraně a balistiku Callight Duguesne(Kelly Dukejnová),knihomol Tim Speedle,potapěč Eric Delko a odbornice na DNA,Alexx Woods.

Herci

21. ledna 2008 v 16:17
Calleight Duguesne je expertka na zbraně a balistiku.Zbraním rozumí jako nikdo z týmu.Calleight je žena s bystrým úsudkem a okouzlujícím pohledem,který často odzbrojuje muže.
Calleight hraje Emily Procter.V roce 1995 se objevila ve filmu Opustil Las Vegas,ale její kariéra začala až v roce 1997 s filmem "Kozy,kozy,kozičky",kde si po boku Davida Schwimmera zahrála hlavní roli.V seriálu Západní křídlo si zahrála Ainsley Hayes-okouzlující republikánku,kterou prezident najímá do svého týmu.
Horatio Caine je hlavní vyšetřovatel s obrovskými zkušenostmi.Ve zločincích budí obrovský respekt.Horatio má skvělou fotografickou paměť,je expertem na výbušniny a má zakořeněný smysl pro spravedlnost.Případy si mnohdy bere velmi osobně,hlavně po smrti jeho bratra,který pracoval na protidrogovém oddělení (v seriálu se neobjeví).Je autoritou celého týmu.
Horatia hraje David Caruso,který si zahrál například ve filmech "Dvojčata,Polibek smrti,Jade,Vzteklej pes a Glorie,Hudson Hawk,Rambo" a další.Největší úspěch ovšem přišel až ze seriálem Policie New York.Davidovi je 56 let,je ženatý a má ročního syna.
Poslední posilou týmu je Ryan Wolf,je v týmu nový,a proto se často cítí odstrkován.V první řadě ovšem ještě chybí.
Ryana hraje Jonathan Togo.Jeho otec je ukrajinský Žid a matka je italsko-ruského původu.Zahrál si v seriálech"Soudkyně Amy,Zákon a pořádek a Porota" a ve filmu Tajemná řeka-jeho největší úspěch.
Jonathan Togo
Eric Delko je zábavný muž se slabostí pro ženy a smyslem pro humor.Je specializován na obor potapěče,pracovníka pod vodou,ale ani jiné obory kriminální práce mu nejsou zcela cizí.
Erica hraje Adam Rodriguez.Adam je z jedné čtvrtiny Kubánec a z jedné Portoričan.Nedávno si pořídil dům v Portoriku a rád by navštívil Kubu.Má jen střední vzdělaní.Po škole pracoval jako burzovní makléř.Zahrál si ve sci-fi seriálu Roswell přítele a později manžela Maxovi sestry.
Tim Speedle je knihomol,který zná ulice Miami jako nikdo jiný.Tim je neuvěřitelně zvídavý a sečtělý.Jeho specializace je ve více oborech nejen kriminologii.Kriminalistou se stal poté co zemřel jeho nejlepší přítel (na jeho památku).
Tima hraje Rory Cochrane.Jeho matka je herečka Nicki Cochrane,která je indiánského původu.Jeho otec je Ir.Svůj filmový debut si odehrál v "A Kiss before Dying"(1991) a trval 15 sekund.Jeho nejvýznemější rolí byla role ve snímku "Dazed and Confused"(1993).Čtyři roky žil s René Zelweger.
Alexx Woods je vědkyně specializovaná na DNA.Jají prací je zjišťování přičin smrti neboli práce na pitevním stole a také komunikace a práce s postiženými.Má zvlaštní "vadu" povídá si s mrtvými se kterými pracuje.
Alexx hraje Khandi Alexander,spíše než ve filmech se proslavila jako choreografka,která organizovala zahraniční turné Whitney Houston.
 
 

Reklama