Ať jsi holka nebo kluk dívejte se namůj blog.

HSM

o čem 2 je

12. března 2008 v 17:14
takže nemužu sehnat, o čem to je, tak vám to napíšu sama, jo a když už to budete kopírovat, tak pls se zdrojem.
Takže film začně tím, že začínají prázdniny, a všichni shání brigádu.Sharpay chce dostat Troye, tak mu nabídne práci v Clubu LoveSprings, který patří jejich rodičům, ale Troy dovede Tygry..... A Sharpay se to ani trochu nelíbí a už vůbec ne to že tam pracuje Gabriella! Troy se chce dostat na vysokou a sharpay mu chce pomoct.....tak řekne svým VLIVNÝM rodičum aby pozvali nějake lidi z univerzity.
Sharpay má dokonalý plán, řekne ,,papínkovi" at troye povíší, ale troy musí být ke všem z jejich rodiny milý, a tak když mu sharpay řekne, at s ní zpívá na závěrečné slavnosti tak souhlasí, a to naštve Ryana, kterej měl mět se sharpay duet, a jako pomstu vymyslí, že bude cvičit tygry, kteří se chtějí taky zučastnit slavnosti.......a troy se chová tak namyšleně, že dostane od gabriell kopačky, a nikdo se s ním nebaví, ale když řekne sharpay at si zpívá sama tak ta se naštve.......a konec vám neřeknu.......na to se musíte podívat.....třeba ne Jetixu....
//<![CDATA[ //]]>

Zac Efron-životopis

12. března 2008 v 17:13
Profese: herec
Datum narození: 18.10.1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Životopis: Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray

Vanessa-životopis

12. března 2008 v 17:11


Profese herečka, zpěvačka
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Životopis: Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Trinátska. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabítku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".
//<![CDATA[ //]]>

Všichni-fotky

12. března 2008 v 17:10

Zac a Vanessa-fotky

12. března 2008 v 17:09

Fotešky

12. března 2008 v 17:07
 
 

Reklama