Ať jsi holka nebo kluk dívejte se namůj blog.

Ščerbová nepostoupila

9. března 2008 v 10:17 |  Valencie 2008-HMS
Denisa Ščerbová nepostoupila z rozběhů do dalších bojů na trati 60 metrů překážek a o pár okamžiků později si podobný nezdar zopakovala i v kvalifikaci dálkařek. Jednadvacetiletá reprezentantka dosáhla čas 8,42 a ve svém rozběhu obsadila šesté místo. V dálce se poté dlouho držela ve finálové osmičce, o kterou ji až posledním pokusem kvalifikace připravila Jihoafričanka Josephsová.
Ščerbová tak stejně jako loni pod otevřeným nebem v Ósace konči na prvním nepostupovém místě. A opět chybělo málo - pouhé čtyři centimetry. Posledním skokem v kvalifikaci ji odsunula na první nepostupové místo Jihoafričanka Josephsová, jež si skočila osobní rekord.

"Je to smůla, snad jsem si to vybrala a bude to lepší v létě," povídala smutně Ščerbová směrem k olympijským hrám. Byla zjevně zklamaná a jen obtížně zadržovala slzy. Ve valencijské hale se cítila bez síly možná i proto, že před čtrnácti dny ji skolila nemoc a kvůli tomu nezávodila ani na domácím šampionátu. "Poslední tréninky byly taky nic moc, aspoň půjdu štafetu," dodala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama